REKLAMA

Niespokojnie na drogach w powiecie koneckim

Niespodziewany powrót zimy w piątkowy poranek zaskoczył niejednego posiadacza samochodu. Intensywne opadu śniegu spowodowały niesprzyjające warunki na drogach. Na terenie naszego powiatu doszło dzisiaj do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń.

REKLAMA

fot. Koneckie Patrole

„Dzisiaj w miejscowości Morzywół kierujący pojazdem marki Mercedes jadąc od Końskich w kierunku Gowarczowa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu po lewej stronie jezdni. Nikt nie doznał obrażeń” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka. Ponadto w godzinach wieczornych doszło do kolejnego zdarzenia drogowego – „Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 18.40 na drodze krajowej 74 w okolicy miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce kierujący samochodem ciężarowym Daf nie zachował bezpieczniej odległości od poprzedzającej go scani i uderzył w jej tył, a ta z kolei najechała na tył stojącego przed nią opla. Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi – informuje oficer prasowy koneckiej policji.

Na miejscu zdarzenia trwają utrudnienia. Podróżujący drogą krajową 74 na odcinku Kielce – Piotrków Trybunalski, kierowani są objazdami.

REKLAMA
REKLAMA

5 thoughts on “Niespokojnie na drogach w powiecie koneckim

 1. Monika pisze:

  nie sypią, bo kierownicy obwodów odpowiedzialni za utrzymanie jezdni w należytym stanie biorą łapówki i stąd wypadki.

 2. Mirek pisze:

  Nie sypią bo rządzi Dojna Zmiana i nie ma na to pieniędzy

 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Teraz ,na Abramsy pieniądze muszą być. Wszystko inne schodzi na dalszy plan

 4. AAA pisze:

  czyżby zima zaskoczyła drogowców .NORMALNE zgodnie z normą ale jak nie potrzeba to ich widać na drogach ,a wystarczy monitorować prognoze pogody ,szkoda gadać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *