REKLAMA

Nieświń wygrywa turniej siatkówki w Dziebałtowie [wideo, zdjęcia]

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w minioną sobotę zorganizował Turniej Siatkówki Chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Zawody zostały rozegrane w nowej Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Nowym Dziebałtowie.

REKLAMA

Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Pomykowa, Kazanowa, Nieświnia oraz Dziebałtowa. O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zmagania rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

SP Kazanów-SP Dziebałtów 0:2
SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1
SP Dziebałtów-SP Pomyków 2:0
SP Kazanów-SP Nieświń 1:2
SP Nieświń-SP Pomyków 2:0
SP Pomyków- SP Kazanów 0:2

REKLAMA

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli wychowania fizycznego szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła , że pierwsze miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

Następne lokaty zajęły kolejno:
2.SP Dziebałtów
3.SP Kazanów
4.SP Pomyków

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Dawid Wąsik, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu. Za uzyskane miejsca w zawodach, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Dziebałtowie, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy – ufundowana przez ZOSiR Końskie.

Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom, oraz zaproszonym gościom podziękował burmistrz  Krzysztof Obratański, który triumfatorów zawodów, drużynę z SP Nieświń uhonorował nagrodą – bonami towarowymi o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepie sportowym.

Tekst: Jarosław Piskorek

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Nieświń wygrywa turniej siatkówki w Dziebałtowie [wideo, zdjęcia]

  1. […] Nieświń wygrywa turniej siatkówki w Dziebałtowie [wideo, zdjęcia] […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *