REKLAMA

Nietrzeźwa kierująca i pasażerowie z narkotykami

Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali nietrzeźwą 21-letnią kierującą audi. U trójki jej pasażerów znaleziono narkotyki. Dodatkowo jeden z nich był poszukiwany przez policję.

REKLAMA


Wczoraj w nocy patrol z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymał do kontroli drogowej osobowe audi na terenie miasta. W toku wykonywanych czynności okazało się, że 21-letnia kierująca pojazdem była pod wpływem alkoholu. W jej organizmie było ponad 0,5 promila. Podczas dalszej kontroli policjanci u 37-letniego pasażera znaleźli woreczek foliowy z zwartością białego proszku w ilości około 30 gramów, który w swoim składzie po wstępnym sprawdzeniu wykazał amfetaminę. Kolejny pasażer, 20-latek również posiadał woreczek foliowy z zawartością białego proszku w ilości około 6 gramów tej samej substancji. Ostatnim w samochodzie był 17-latek, przy którym funkcjonariusze ujawnili czarną torbę z zawartością woreczków foliowych – w nich znajdował się susz w ilości około 40 gramów oraz porcja białego proszku i inne zakazane substancje. Wszystkie zabezpieczone środki trafią do szczegółowej analizy.

Okazało się również, że 37-latek był poszukiwany przez policję, w związku z zasądzoną karą roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Teraz wszyscy odpowiedzą przed sądem.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *