REKLAMA

Pod wpływem alkoholu jechał Piłsudskiego

W piątek rano policjanci zatrzymali na ulicy Piłsudskiego w Końskich, podczas kontroli stosowania się przez kierowców do przepisów zmienionego w tym miejscu  ruchu drogowego,  64-letniego kierowcę Audi, który prowadził pod wpływem alkoholu.  Miał w organizmie 0,3 promila.

REKLAMA

REKLAMA

-,,W piątek rano w Końskich na ul. Piłsudskiego, gdzie obowiązuje strefa zamieszkania, mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki sprawdzali, czy kierujący stosują się do obowiązujących w tym miejscu przepisów. W trakcie czynności policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że 64-latek ma 0,3 promila alkoholu w organizmie”- mówi oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji w  Końskich,  sierż. szt. Marta Przygodzka.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W strefie zamieszkania poruszamy się 20 km/h. Piesi i rowerzyści mają pierwszeństwo, i poruszają się  swobodnie we wszystkich możliwych kierunkach. Bagatelizowanie tych zasad przez kierowców może być tragiczne w skutkach.

REKLAMA

2 thoughts on “Pod wpływem alkoholu jechał Piłsudskiego

  1. bikom pisze:

    Jeden wielki chaos komunikacyjny i tyle, a dojdzie kasa na parkometry. Promowanie świętych krów z których porobili pieszych ciąg dalszy. Nie zamierzam odwiedzać już ścisłego centrum Końskich.

  2. gap pisze:

    strasznie był narąbany…Francuzi czy Niemcy dopiero z takiego pułapu startują do picia przed jazdą, a ta sama Unia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *