REKLAMA

Nietypowa kampania Iwony Wielgus w Końskich. Były hot-dogi i kosmetyki [wideo, zdjęcia]

Z serdecznym przyjęciem w Końskich spotkała się Iwona Wielgus – kandydująca z 4 miejsca z listy nr 3, listy Lewicy do Sejmu RP. Wielgus zaproponowała konecczanom udział w nietypowym wyborczym evencie: zainteresowani mogli korzystać z usług food trucka oraz doradztwa kosmetycznego. 

REKLAMA

„Dzisiaj w Końskich w piątek 13-go rozpoczynam swój tour, swoją drogę po świętokrzyskiem i zaczynam właśnie od Końskich. To po to by spotykać z mieszkańcami, by słuchać ich głosów, by zobaczyć czego tak naprawdę potrzebują od nas parlamentarzystów. Od posłów Ziemi Świętokrzyskiej” – mówiła nam Iwona Wielgus, kandydatka z list Lewicy.

Z kandydatką do Końskich dotarł barwnych sztab wyborczy. Podczas eventu usłyszeć można było piosenkę Lewicy na tę kampanię wyborczą, a mieszkańcy byli częstowani hot-dogami z food trucka, mogli też skorzystać z usług stoiska kosmetycznego. Najważniejsze były jednak rozmowy o problemach mieszkańców, regionu i o tym jak je rozwiązać.

REKLAMA

„Odpowiadamy na potrzeby, zwykłe potrzeby, zwykłych ludzi. Stąd zwykłe spotkanie na placu targowy przy kawie, muzyce tak by porozmawiać bez zadęcia, wielkich haseł, o zwykłych sprawach” – tłumaczy Iwona Wielgus.

Tego typu kampania wyborcza konecczanom zdecydowanie przypadła do gustu. W rozmowie z nami potwierdzali to mieszkańcy.

Iwona Wielgus teraz rusza w tour po województwie świętokrzyskim by w podobny sposób jak w Końskich spotykać się z mieszkańcami innych powiatów i rozmawiać o problemach ich regionów. Niewykluczone jednak, że kandydatka startująca z pozycji 4 na liście Lewicy kampanię wyborczą zakończy właśnie w naszym mieście.

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

One thought on “Nietypowa kampania Iwony Wielgus w Końskich. Były hot-dogi i kosmetyki [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: TKN Studio: Iwona Wielgus, odcinek 39 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *