REKLAMA

Niezwykłe, muzyczne życzenia od kadry SOSW Barycz i władz powiatu [wideo, zdjęcia]

Każdego roku prezentowaliśmy Państwu obszerną relację z jasełek w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Z uwagi na epidemię tak, jak i inne szkoły działają zdalnie. Kadra pedagogiczna postanowiła jednak zrobić miły upominek swoim podopiecznym i nagrała dla nich niezwykłą kolędę. Oprócz nauczycieli i dyrekcji ośrodka w nagraniu udział wzięli włodarze powiatu koneckiego, a także współpracujące z SOSW w Baryczy w trakcie zajęć terapeutycznych zwierzęta: pies oraz alpaki. 

REKLAMA

Dyrektor Jan Słuszniak zaprosił całe grono pedagogiczne i pracowników na wspólne nagranie życzeń i zaśpiewanie kolędy dla podopiecznych z okazji zbliżających się Świąt. Zaproszenie przyjął także Starosta Konecki – Grzegorz Piec oraz Naczelnik Promocji i Kultury – Marian Wikiera. Nagranie odbyło się  w pięknie, świątecznie przystrojonej sali z choinką. Na zaproszenie odpowiedzieli wszyscy nauczyciele i pracownicy. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy, życzenia złożył dyrektor ośrodka Jan Słuszniak, starosta konecki – Grzegorz Piec wspólnie z przedstawicielami grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi.

Przesłaniem tegorocznych życzeń jest dobroć i szczerość.  W tym szczególnym czasie, znaczenia nabiera otwartość ludzkich serc –„Niech te Święta Bożego Narodzenia będą drogą do wytrwania w dobrych postanowieniach. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepłej, rodzinnej atmosfery, a rok 2021 niósł ze sobą szczęście i pomyślność, aby wszystkie dni w roku były piękne jak wieczór wigilijny. Niech twarze dzieci i ich najbliższych zawsze rozpromienia uśmiech, a gwiazda betlejemska prowadzi do Nowonarodzonego Dzieciątka Jezus, które jest siłą i nadzieją. Uczyńmy najbliższe świąteczne dni oazą spokoju, radości i odpoczynku!” – mówi dyrektor SOSW w Baryczy Jan Słuszniak.
Życzenia wraz ze specjalnie ułożoną kolędą, wyśpiewaną przez wszystkich zaangażowanych można zobaczyć powyżej.

Zdjęcia:

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *