REKLAMA

Niższe ligi: Radiator$ wygrywa derby, wiele przegranych koneckich drużyn

Podsumowujemy to co w weekend działo się na piłkarskich boiskach klas A i B w województwie świętokrzyskim. Najciekawszym dla kibiców z powiatu koneckiego było starcie Radiator$ Stąporków z Tęczą Gowarczów. 

REKLAMA

Foto z meczu OKS Michałów – GLKS Fałków

A Klasa: 

Nie wiodło się naszym zespołom w piłkarskiej A Klasie za wyjątkiem Radiatorsów ze Stąporkowa, którzy w derbowym pojedynku pokonali Tęczę Gowarczów. Wyniki:

REKLAMA

Radiator$ Stąporków – Tęcza Gowarczów 2:0 
Gole: Mateusz Cieślik, Kordian Żak 

Polonia Białogon Kielce – Partyzant Radoszyce 2:1
Gol dla Partyzanta: Bartłomiej Wiktorowicz

Victoria Mniów – KS Smyków 3:0 

Partyzant zajmuje drugie, Radiator$ trzecie, KS Smyków piąte, a Tęcza Gowarczów trzynaste miejsce w tabeli (na 14 zespołów). W Wielką Sobotę w samo południe gowarczowianie na wyjeździe zagrają z Górnikiem Rykoszyn, stąporkowianie podejmą u siebie Victorię Mniów, radoszyczanie na własnym boisku zmierzą się z ULKS Łączna, a KS Smyków na wyjeździe z Astrą Piekoszów.

B Klasa: 

KS Kamienna Wola – Moravia II Morawica 0:3

OKS Michałów Starachowice – GLKS Fałków 5:2 
Gole dla Fałkowa: Mikołaj Łuczyński, Paweł Dutkiewicz

GLKS jest szósty w tabeli, a KS Kamienna Wola jedenasta (na 12 zespołów). W Wielką Sobotę o 11:00 fałkowianie podejmą u siebie Czarnovię Kielce, a Kamionka zagra na wyjeździe bardzo ważny mecz z ostatnim w tabeli Płomieniem Wólka Kłucka – stawką będzie pozycja ligowego outsidera.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *