REKLAMA

Nowa aktywność Domu Kultury w Końskich. ‚Zagadka tygodnia’ [wideo]

W powodu nowych obostrzeń epidemicznych, które zakładają między innymi zamknięcie instytucji kultury, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich postanowił jeszcze bardziej intensywnie działać w internecie. Tego efektem jest nowa seria w formie konkursu, której odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek.

REKLAMA

Każdego poniedziałku pracownik Domu Kultury w Końskich będzie zadawał internautom śledzącym fanpage placówki zagadkę. Na udzielenie poprawnej odpowiedzi jest czas do środy. Można to zrobić wysyłając email na adres [email protected] Jeśli mimo to do Domu Kultury nie wpłynie prawidłowa odpowiedź, czas na jej udzielenie zostanie przedłużony.

Dla tego, kto jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pierwszy odcinek „Zagadki tygodnia” pojawił się w poniedziałek, a tytułową zagadkę przedstawiła Urszula Nowicka. Prezentujemy go w załączonym powyżej wideo. W tym tygodniu brzmiała ona:

REKLAMA

Jest to przedmiot. Jego nazwa występuje w liczbie pojedynczej i mnogiej, ale w większości przypadków każdy używa raczej liczby mnogiej. Jest to rzecz biała, czarna, jak również różnokolorowa. Występuje sama, ale w zestawieniu z resztą swoich kolegów tworzy całość. Przedmiot ten lubią dzieci i dorośli, można go zakupić w sklepie, a według mnie – może być bardzo fajnym prezentem
Urszula Nowicka.

Stan na sobotę 14.11: Dom Kultury z Końskich wciąż nie opublikował prawidłowej odpowiedzi, prawdopodobnie więc nie została ona jeszcze przesłana przez uczestników.

Wiecie, czym jest opisywany przedmiot? Dajcie znać w komentarzu!

REKLAMA

One thought on “Nowa aktywność Domu Kultury w Końskich. ‚Zagadka tygodnia’ [wideo]

  1. Pingback: Zagadka Tygodnia - odcinek 2 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *