REKLAMA

Nowa stacja paliw w Końskich. Axol na ulicy Młyńskiej [zdjęcia]

Ojciec i syn otworzyli nową stację paliw w Końskich. Mowa o stacji Axol, która mieści się przy ulicy Młyńskiej 1. Już można na niej tankować swoje pojazdy, funkcjonuje także sklep. 

REKLAMA

Stację prowadzi duet: ojciec i syn, czyli Dariusz i Paweł Węgierek.

Właścicielem stacji paliw Axol jest Dariusz Węgierek, a przy jej prowadzeniu pomaga mu syn Paweł. Ten drugi to znany w Końskich wokalista, który bardzo dobrze pokazał się w telewizyjnym show „Bitwa na Głosy” reprezentując drużynę Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Stacja Axol mieści się na rogu ulicy Młyńskiej i Fabrycznej. Od obu stron można na nią wjechać. Dzięki przebudowie ulicy Mostowej wkrótce tuż obok stacji przebiegać będzie nitka komunikująca centrum miasta z wylotem w kierunku Przysuchy oraz Stąporkowa. To duża szansa dla tego miejsca.

REKLAMA

Z nowej stacji można korzystać codziennie od 6:00 do 19:00 za wyłączeniem niedzieli handlowych (w te bez handlu stacja będzie czynna). Axol to nie tylko sprzedaż wysokiej jakości paliw. W tym miejscu zakupimy akcesoria paliwowe, oleje, artykuły spożywcze oraz alkohol. Na stacji prowadzona jest także wymiana butli z gazem.

Stacja paliw Axol,
Końskie, ul. Młyńska 1
czynne: codziennie (za wyłączeniem niedziel handlowych) w godzinach 6:00 – 19:00. 

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Comments are closed.