REKLAMA

Nowe miejsce dla dzieci i młodzieży w Bębnowie [zdjęcia]

Jakiś czas temu oficjalnie otwarto klub dla dzieci i młodzieży w Bębnowie. Miejsce to powstało dzięki współpracy Urzędu Gminy w Gowarczowie i OSP w Bębnowie.

REKLAMA

To właśnie tamtejsza jednostka ratownicza użyczyła jedno z pomieszczeń, które zostało wyremontowane ze środków funduszu sołeckiego oraz wsparciu wójta i Rady Gminy Gowarczów. „Miejsce to powstało z myślą o dzieciach i młodzieży. Młodzież z tej miejscowości ma bardzo ambitne plany co do klubu oraz czasu, który będzie można w nim twórczo i aktywnie spędzać. Z funduszu sołeckiego został zakupiony stół do piłkarzyków oraz kilka gier” – mówi wójt gminy Gowarczów Stanisław Pacocha. Włodarz zakupił kosz pełen gier i zabaw, a sołtys Bębnowa Katarzyna Sobczyńska zapowiedziała, że w miarę możliwości i środków będzie sukcesywnie doposażać to miejsce.

REKLAMA

W otwarciu i symbolicznym przecięciu wstęgi uczestniczyli wójt Stanisław Pacocha wraz z małżonką, radny Mariusz Kuleta, sołtys Bębnowa Katarzyna Sobczyńska, członkowie Rady Sołeckiej, prezes OSP Bębnów Zbigniew Ocetek, zastępca prezesa Marek Mruk oraz czynnie pomagająca w inicjatywach sołeckich młodzież oraz dzieci.

Zdjęcia (UG w Gowarczowie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *