REKLAMA

Nowe miejsce dla dzieci w Końskich. Bawialnia Nikuś zaprasza! [zdjęcia]

We wtorek w Końskich otworzono zupełnie nową Bawialnię „Nikuś”. Mieści się ona przy ulicy Wojska Polskiego 3 (na piętrze, tuż obok dawnego Klubu Osiedlowego KAESEMEK). Nowo powstała bawialnia to ponad 200 metrów kwadratowych sali do zabawy, która wyposażona jest w nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne urządzenia. Znajduje się w niej także strefa malucha, w której jest zjeżdżalnia i basen z kulkami. Otwarcia bawialni „Nikuś” dokonali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich z klas 3A i 3B. Bawialnia otwarta będzie codziennie. 

REKLAMA

Dla starszych dzieci przygotowano dwupoziomową konstrukcję o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych, tak zwany Małpi Gaj, w skład którego wchodzi: zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia i basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych przeszkód. Nie lada atrakcją jest multimedialna ścianka Knoocker (prawdopodobnie jedyna taka w bawialni w naszym województwie). Jest to unikalna zabawa ruchowa z piłeczkami. Knoocker to innowacyjne urządzenie interaktywne. Jest to połączenie wirtualnej rozrywki z elementami sportu i dobrej zabawy. Interaktywna ścianka, do której obsługi używa się piłki. W urządzeniu zainstalowane są gry i animacje o różnych stopniach trudności, dostosowane dla użytkowników w różnym wieku. Knoocker umożliwia zabawę wielu osobom jednocześnie. Dodatkowo quizy edukacyjne pozwalają na urozmaicenie zajęć lekcyjnych poprzez połączenie zabawy z nauką. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zajęciach interaktywnych. Element współzawodnictwa lub pracy zespołowej z pewnością zwróci ich uwagę.

REKLAMA

Bawialnia Nikuś oprócz codziennej rozrywki organizuje także urodziny, imieniny, imprezy okolicznościowe – do tego służyć mają dwie sale. Dla rodziców czekających na swoje pociechy, dostępna jest kawiarenka (a w niej kawa, herbata, czy zimne napoje). Rezerwacji dokonywać można pod numerem telefonu 503717982.

Otwarcie obiektu miało miejsce we wtorek punktualnie o godzinie 10:00. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich, a bawialnię poświęcił ksiądz wikary Adam Głuszek z parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Gowarczowie. Właściciele Bawialni „Nikuś” podobny obiekt mają także w Opocznie i cieszy się on ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Już teraz zapowiadają, że w Końskich miejsce to będzie ciągle udoskonalane – już wkrótce pojawi się specjalny domek zabaw oraz automaty.

Bawialnia „Nikuś”
Otwarte: Poniedziałek – Sobota 11:00 – 19:00, Niedziela 15:00 – 19:00.
telefon (rezerwacje): 503 717 982
Facebook – TUTAJ

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *