REKLAMA

Nowe przypadki zakażenia w województwie świętokrzyskim

Rzecznik Prasowy Wojewody Świętokrzyskiego podał nowe dane o zakażeniach koronawirusem. W powiecie koneckim nie ma potwierdzonego przypadku zachorowań na COVID-19.  Są nowe przypadki w województwie

REKLAMA

W województwie świętokrzyskim rano potwierdzono kolejny przypadek zakażenia koronawirusem. Pacjent to starszy mężczyzna z powiatu skarżyskiego. Około godziny 14:00 dotarł do nas kolejny komunikat od służb wojewody – w województwie świętokrzyskim potwierdzono 5 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem. To kobieta w sile wieku z powiatu skarżyskiego, kobieta w sile wieku z powiatu kieleckiego, starsza kobieta z powiatu szydłowieckiego (woj. mazowieckie) oraz dwie starsze kobiety z powiatu skarżyskiego.

REKLAMA

W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 55 przypadków zachorowań na COVID-19. Dziś przybyło kolejne 6 chorych osób. 

Dzisiaj komunikat przekazało Starostwo Powiatowe w Końskich: Zgodnie z informacją udzieloną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Końskich, Starosta Konecki zawiadamia, że w dniu 31 marca 2020 r. – według stanu na godzinę 14:00– na terenie Powiatu Koneckiego nie odnotowano przypadków koronawirusa. 451 osób zostało poddanych kwarantannie, 4 osoby poddane jest nadzorowi epidemiologicznemu.”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *