REKLAMA

Nowe wydanie kwartalnika ‚Powiat Konecki’ dostępne online dla każdego

W minionym tygodniu ukazał się kolejny numer Kwartalnika Społeczno–Kulturalnego „Powiat Konecki”. W obliczu stanu epidemii i związanych z tym obostrzeń pojawił się problem z dystrybucją jego papierowego wydania, wobec tego w spożywczych marketach na terenie poszczególnych gmin oraz w Końskich w sklepach PSS „Społem” będą rozprowadzane darmowe egzemplarze czasopisma. Dostępny jest także w wersji elektronicznej.

REKLAMA

„Dziękujemy tym wszystkim, którzy zechcieli nas wesprzeć. Zwłaszcza, że znaczna część zamieszczonego materiału odnosi się do Świąt Wielkanocnych i atmosfery z nimi związanej, tak w ujęciu współczesnym, jak i ukazaniu obrazu ich lokalnej tradycji. Pozostałe jeszcze do dystrybucji egzemplarze, siłą rzeczy, muszą poczekać na lepsze czasy. Pragniemy jednak też podkreślić, że istnieje możliwość zapoznania się z nowym numerem naszego Kwartalnika poprzez jego elektroniczne wydanie, na stronach internetowych Starostwa Koneckiego” – czytamy na stronie konecki.powiat.pl.

REKLAMA

W nowym wydaniu czasopisma znajdziecie m. in. relacje z wielu uroczystości od początku roku (w tym z wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy), wieści z gmin powiatu koneckiego, a także artykuły kulturowe czy nawet przepisy kulinarne.

Serdecznie zapraszamy do lektury w elektronicznej wersji, którą znajdziecie TUTAJ!

REKLAMA

One thought on “Nowe wydanie kwartalnika ‚Powiat Konecki’ dostępne online dla każdego

  1. Czy naprawdę nie było już bardziej reprezentatywnych zdjęć Pana Prezydenta goszczącego w Końskich, by na pierwszą stronę dać fotografię z której żartowała cała Polska?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *