REKLAMA

Nowoczesne sprzęty w Przedszkolu Bajkowa Kraina. Mimo pandemii to miejsce ciągle się rozwija [zdjęcia]

Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Końskich mimo trwającej pandemii Covid-19 nadal się rozwija i udoskonala. W ostatnim tygodniu w placówce pojawiły się nowe nabytki, jakimi są dywan interaktywny oraz monitor interaktywny. Pozwalają one jeszcze bardziej udoskonalić zajęcia w tym przedszkolu. 

REKLAMA

Magiczny Dywan onEVO to przełom w zabawie i edukacji przedszkolnej i szkolnej. Produkt ten łączy w sobie wielorakie funkcje. Pomaga w całościowym rozwoju dziecka przez ćwiczenia fizyczne, intelektualne i rozrywkę. To zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer oraz pakiety gier edukacyjnych, przeznaczonych do wsparcia nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkolnego.

REKLAMA


Monitor Interaktywny Promethean to kolejne ciekawe narzędzie dydaktyczne w  przedszkolu. Monitor gotowy jest do pracy w internecie i posiada ciekawe narzędzia dydaktyczne. Jest on w pełni dodatkowy oraz bardzo łatwy w obsłudze. Daje on przedszkolakom ciągły dostęp do technologii oraz rozwija kompetencje cyfrowe dzieci.

Na dziś przedszkole posiada jeden dywan interaktywny oraz monitory interaktywne zamontowane u trzech grup przedszkolnych. Z każdym kolejnym dniem w planach jest dalszy rozwój tej placówki.  Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Prywatne Przedszkole „Bajkowa Kraina” z oddziałami integracyjnymi
ul. Towarowa 4
26 –200 Końskie

Informacje i zapisy pod numerami:
Tel: (041) 372 25 51
Tel: 884 884 733 lub osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00– 16:00
e– mail :[email protected]

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *