REKLAMA

Noworoczne granie w Przyłogach [zdjęcia]

Dzień Święta Trzech Króli niektórzy po tradycyjnym pochodzie świętowali za stołem, a w Świetlicy u Floriana w Przyłogach przy stole…. tenisowym stole. Z inicjatywy Naczelnika OSP w Przyłogach Roberta Krakowiaka oraz członka zarządu UKS „Szmacianka” Przyłogi Mariusza Brelskiego odbył się tam Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego.

REKLAMA

Nad Sprawami regulaminu Turnieju oraz losowaniem kolejnych meczów dla zawodników czuwał Prezes UKS „Szmacianka” oraz jednocześnie Radny Rady Gminy Smyków Jerzy Duda. Liczba uczestników przerosła najśmielsze oczekiwania. Łącznie z żeńską częścią, bo 4 Panie również próbowały swoich sił w Turnieju z małą chińską piłeczką ping-pongową wzięło udział 24 uczestników. To nie pierwszy raz widać że w Świetlicy U Floriana w Przyłogach można zorganizować świetna imprezę. Jest tu klimat, ochota do współpracy i są ludzie chętni do działania.

REKLAMA

Gospodarze okazali się bardzo gościnni i pozwolili wygrać Turniej gościom, zawodnikom z Jacentowa z Gminy Radoszyce. Finałowa 6 wyglądała następująco:  1. Kamil Milcarz, 2. Sebastian Duda, 3. Damian Milcarz, 4. Wiktor Witkowski, 5. Paweł Kos, 6. Mateusz Kos.

Każdy z 24 zawodników otrzymał nagrody i gadżety ufundowane przez Mariusza Brelskiego, a pierwsza trójka na podium Puchary ufundowane przez radną Agnieszkę Kastaryndę. Największą nagrodą były jednak emocje i doskonała zabawa.

Naczelnik Robert Krakowiak obiecał, że postara się żeby impreza na stałe zagościła w kalendarzu działań w Świetlicy.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *