REKLAMA

Nowości w koneckim Circle K. Lokalne piwa, totolotek, zapiekanki, frytki, gofry i ciastka! [zdjęcia]

Konecka stacja Circle K znajdująca się przy ulicy Piłsudskiego (wyjazd w kierunku Modliszewic) zachęca do skorzystania z nowych usług i promocji. To między innymi bogaty wybór regionalnych piw z małych lokalnych browarów. Dostępne są także piwa kraftowe i rzemieślnicze. Od kilku dni na stacji możemy całodobowo skorzystać z kolektury i puszczać kupony totolotka. Na Circle K w Końskich znajdziemy także gorące i chrupiące zapiekanki, pyszne frytki oraz znakomite gofry i ciastka. Pamiętajmy, że Circle K to zawsze najwyższa jakość paliwa, dobrze wyposażony sklep oraz przepyszne hot dogi. 

REKLAMA

Kompletną nowością w koneckim Circle K to możliwość skorzystania z kolektury lotto. Dostępne są tam różne gry liczbowe (Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini Lotto, Zdrapki), a korzystać  można przez całą dobę.

REKLAMA

Do doskonałych hot dogów, z których znana jest stacja teraz dołączył kolejny asortyment – gorące i chrupiące zapiekanki, pyszne frytki oraz znakomite gofry i ciastka (między innymi szarlotki). Zachęcamy do wypróbowania!

Na stacji jakiś czas temu pojawił się nowy dział poświęcony w 100% niespotykanym piwom. Znajdziemy tam złociste trunki warzone nie na masową skalę – są to piwa lokalne, regionalne, kraftowe, a nawet rzemieślnicze. Wybór jest duży, a ceny naprawdę przystępne.

Poniżej możecie zobaczyć relację wideo z otwarcia stacji: 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *