REKLAMA

Nowy lokal ‚Widelec’ w Końskich. Będzie funkcjonował od Andrzejek [fotogaleria]

Restauracja, Pub & Bar „Widelec” to nowe dziecko duetu: Rafał Brzechwa i Anna Pluta. Para znana jest z prowadzenia dwóch popularnych w Końskich miejsc – Bistro Krakowska oraz Altany Parkowej. Teraz proponują oni konecczanom miejsce, które za dnia będzie jadłodajnią, a wieczorami pubem. „Widelec” mieści się w lokalu po dawnej Olivii przy ulicy Piłsudskiego 32. W sobotę miało miejsce nieoficjalne otwarcie „Widelca”. Właściciele gości regularnie zapraszają do nowej knajpy już od 30 listopada, czyli od Andrzejek. 

REKLAMA

„Formuła jest prosta. Za dnia chcemy dawać ludziom jeść, a wieczorem postawimy na rozrywkę. Co nie zmienia faktu, że kuchnia popołudniami także będzie pracować” – mówi nam Rafał Brzechwa, właściciel obiektu.

REKLAMA

Tak prezentuje się logo nowego obiektu na gastronomicznej mapie Końskich.

Od godziny 10:00 do 16:00 w „Widelcu” przy ul. Piłsudskiego 32 wydawane będą dania dnia. Goście skorzystać będą mogli z jednej z trzech propozycji na dany dzień w bardzo dobrej cenie. W skład zestawu wchodzić będzie zupa oraz drugie danie. Jednocześnie cały czas funkcjonować będzie też menu skomponowane z różnych propozycji kuchnia polski i świata. 

Dla stałych klientów wprowadzone będą karty rabatowe, każdy zainteresowany będzie mógł zestaw zamówić także do siebie do domu, czy firmy – w „Widelcu” cały czas funkcjonować będą dowozy. Restauracja świadczyć ma także wszelkie usługi cateringowe.

Z kolei po 16:00 „Widelec” zmieniał się będzie w Pub & Bar. W tych godzinach nie działać będą już dania dnia, ale ciągle będzie można się pożywić korzystając ze stałego, bardzo bogatego menu. Natomiast w każdą sobotę w okresie jesienno-zimowym w „Widelcu” organizowane mają być dancingi. Pierwszą imprezą będą Andrzejki – już 30 listopada. To właśnie od tego dnia nowa Restauracja Pub & Bar będzie regularnie przyjmować gości, a  miejsce to otwarte ma być codziennie. 

Zmianę przejdzie też znane i lubiane Bistro Krakowska. Również od końca listopada Bistro będzie serwować już tylko pyszną pizzę z pieca oraz… wołowe burgery. Cała reszta z menu zostanie przeniesiona właśnie do „Widelca”.

Nieoficjalne otwarcie nowej restauracji miało miejsce w sobotę 23 listopada. Wtedy to w inaugurującej imprezie udział wzięło około 50 osób. Zabawa była przednia, co zwiastuje dobrą przyszłość nowego miejsca na gastronomicznej mapie Końskich. Informujemy jednocześnie, że można już rezerwować miejsca na oficjalne otwarcie, czyli na Andrzejki w „Widelcu”. Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie, a poniżej niego możecie zobaczyć galerię zdjęć z pierwszej imprezy w koneckim „Widelcu”:

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *