REKLAMA

Nowy Powiat Roberta Plecha prezentuje kandydatów – okręg 2 [zdjęcia]

Komitet Wyborczy Wyborców Robert Plech Nowy Powiat prezentuje sylwetki kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego zaplanowanych na 16 czerwca. Dziś prezentujemy okręg nr 2

REKLAMA

1. Wiesław Skowron – Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem. Nieustępliwy radny Rady Powiatu Koneckiego, zawsze w służbie mieszkańców gminy Stąporków. Doświadczenie zdobywał między innymi jako dyrektor Domu Kultury w Stąporkowie.

2. Leopold Garbacz – wykształcenie wyższe techniczne uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie administracji. Samorządowiec z ponad trzydziestoletnim stażem w tej branży. Pełnił m.in. funkcje naczelnika, burmistrza miasta i gminy, dyrektora zakładu komunalnego, a ostatnio sekretarza miasta i gminy. Radny powiatowy I- szej kadencji. Pełnił wiele funkcji społecznych: w organizacjach młodzieżowych, sportowych, spółdzielczości, pomocy socjalnej itp. Wyróżnia go bogate doświadczenie i chęć dzielenia się zdobytą wiedzą i nabytymi umiejętnościami z innymi.

REKLAMA

3. Barbara Mogielska – Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gosaniu, przez wiele lat pedagog i wychowawca. Doświadczenie w Samorządzie ma od początku istnienia demokratycznego ustroju. Całe życie związane z oświatą. Dobra współpraca i skuteczność to jej hasło.

4. Ppłk. Rez. Marek Jedynak – Pochodzi ze wsi Błotnica. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w stolicy. ‚Jeśli powierzycie mi mandat Waszego przedstawiciela w Radzie Powiatu Koneckiego będę z całych sił służył naszej Stąporkowskiej Małej Ojczyźnie i zadanie to wykonam”

5. Ewa Maszczyk – Telec – ( 38 lat ) absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej , Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska. były Soltys Wielkiej Wsi oraz przedsiębiorca. Hobby karate

6. Marcin Kołodziejczyk – Lista nr.2 Pozycja 6. 40 lat, Społecznik, Sołtys, Były Radny miasta i gminy Stąporków. Obecnie zawodowo związany z całorocznym utrzymaniem infrastruktury drogowej na drogach krajowych. Jako Radny Powiatowy na początku będę chciał m.in. stworzyć mapę z odcinkami dróg powiatowych w gm.Stąporków, które niezwłocznie wymagają nowych nawierzchni asfaltowych. Wykonam komisyjny przegląd chodników, urządzeń odwadniających i melioracyjnych a także skrzyżowań dróg pod kątem widoczności, a w razie potrzeby i zgłoszeń przez mieszkańców budowę dodatkowego oznakowania w tym luster i barier, po wykonaniu projektu organizacji ruchu na danym odcinku drogi. DLA DOBRA I BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW GMINY STĄPORKÓW.

7. Beata Płochacka – lat 52 Zamężna, 2 dzieci, szczęśliwa babcia dwójki wnucząt. Sołtys wsi Wólka Plebańska, miłośniczka książek i jazdy na rowerze.

Materiał wyborczy KWW Robert Plech Nowy Powiat

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *