REKLAMA

Nowy rok, nowy Ty. Trener za darmo chce odmienić czterech mężczyzn

Kulturysta, zawodnik sportów walki, a obecnie trener rusza z darmowym programem przemiany dla czterech wybranych mężczyzn. Poszukiwani są Panowie mający problem ze swoją sylwetką i chcą odmienić ją w 2021 roku. O postępach tej akcji będziemy informować w tkn24.pl. Zainteresowani mogą zgłaszać się do 15 stycznia mailowo: [email protected].

REKLAMA
REKLAMA

Wielu z Was co roku stara ustalić sobie noworoczne postanowienia. I jednym z nich u wielu z Was, zapewne jest poprawa swojej sylwetki. Często jednak nasze postanowienia noworoczne to tylko zamiary, w których albo brak nam motywacji by zacząć i w tym wytrwać, albo po prostu nie wiemy jak wdrożyć je w nasze codzienne życie –„W tym roku, postanowiłem kilku z Was wyjść naprzeciw. Poszukuję czterech mężczyzn do kompleksowej 100 dniowej metamorfozy swojego ciała” – mówi Kamil Szlęzak, trener personalny z Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli jesteś:
– mężczyzną w wieku ok. 20-35 lat i ważysz ok. +100kg,
– jesteś osobą śmiałą, nie wstydzącą wypowiadać się przed kamerą, zezwalającą na pokazywanie swojego wizerunku w social mediach,
– nigdy wcześniej nie współpracowałeś z Kamilem Szlęzakiem
– chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe,
– poprawić swoje zdrowie, sylwetkę i jakość życia,
– masz CHĘCI – ale brak Ci do tego motywacji lub nie wiesz jak to zrobić?

Jeśli tak, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie !Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod adresem email: [email protected] i napisania:
– kilku zdań o sobie, swoim życiu oraz czym się na co dzień zajmujesz,
– wysłania zdjęć swojej sylwetki (przód, tył, bok, w bieliźnie)
– oraz dlaczego to właśnie Ty powinieneś znaleźć się w programie.

Trener Szlęzak ze swojej strony oferuje:
– doradztwo i dobór odpowiedniego planu żywieniowego pod dane walory żywieniowe,
– dobór odpowiedniego planu treningowego w zależności od możliwości wraz z instruktażem wideo poprawnego wykonywania ćwiczeń,
– stały kontakt email/messenger/telefoniczny,
– cykliczne spotkania które są obowiązkiem programu metamorfozy.

Lekarz leczy, Prawnik broni, a trener trenuje i prowadzi ludzi. Każdy z tych zawodów wymaga odpowiedniego przygotowania, nauki i lat doświadczenia.  Jest to wiadome, że każdy w życiu zarabia na swój sposób i każda praca jest coś warta. Ktoś więc zapyta, ile to kosztuje?

Pomoc w tym przypadku jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Podsumowując, projekt polega na darmowej pomocy w metamorfozie sylwetki czterech mężczyzn. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 stycznia pod adresem email: [email protected]. Całość projektu oraz losy bohaterów śledzić można będzie na fanpage na Facebooku Kamila Szlęzaka, a także na jego Instagramie. W tkn24.pl także będziemy wracać do tego projektu.

REKLAMA

One thought on “Nowy rok, nowy Ty. Trener za darmo chce odmienić czterech mężczyzn

  1. Omega pisze:

    Super projekt. Gdyby nie widełki rocznikowe i wagowe z chęcią podjalbym takie wyzwanie, podnoszenie poprzeczki to jest coś co sprawia mi ogromna przyjemnisc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *