REKLAMA

Nowy zarząd Neptuna Końskie. Bartłomiej Gad prezesem [wideo]

W poniedziałek 7 grudnia odbyło się walne zebranie Neptuna Końskie, podczas którego zorganizowano wybory zarządu. Prezesem klubu wybrano Bartłomieja Gada, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa do spraw organizacyjno-sportowych.

REKLAMA

„Zaraz po dymisji prezesa Zdzisława Kosa rozmawialiśmy, szukaliśmy alternatywy i będąc też wspartym przez inne osoby z zarządu oraz osoby związane z klubem postanowiłem kandydować na prezesa. Jestem z klubem związany od dłuższego czasu, prowadzę grupy młodzieżowe, dobro klubu leży mi na sercu, więc nie wyobrażam sobie, żeby został on bez zarządu” – opowiada nam Bartłomiej Gad.

Obecnie priorytetem dla nowego zarządu Neptuna jest solidne przygotowanie seniorów do rundy wiosennej. Przypominamy, że po rundzie jesiennej drużyna zajmuje 15. miejsce w tabeli IV Ligi Świętokrzyskiej.

REKLAMA

„Będziemy chcieli zrobić wszystko, aby przygotowania do rundy wiosennej przebiegły w jak najlepszy sposób, zawodnicy mieli jak najlepszy komfort pracy, byli dobrze przygotowani do rozgrywek” – mówi nam prezes Neptuna Końskie.

Fot. archiwum.

Bartłomiej Gad jest szkoleniowcem młodszych drużyn Neptuna. Rodzi się więc pytanie, czy zarząd będzie dążył do przygotowania młodzieży na grę w seniorskim składzie?

„Dlatego szkolimy młodzież w klubie żeby nie kończyli gry w wieku 15 czy 16 lat, ale żeby dochodzili do gry w piłce seniorskiej. Po to trenują, żeby grać w piłce seniorskiej. Szkolenie w tym momencie nabiera fajnego tempa, jeżeli chłopcy będą pracować z pełnym zaangażowaniem, to jest na to szansa” – tłumaczy nam Bartłomiej Gad.

Podczas walnego zebrania wybrano także nowy zarząd. Wiceprezesem ds. finansowych został Robert Janowski, w-ce prezesem ds. organizacyjno-sportowych został Wojciech Partyka, sekretarzem Dariusz Sapieja, skarbnikiem Grzegorz Grzela, a członkiem zarządu Grzegorz Kądziela.

Przypomnijmy, że w styczniu Zdzisław Kos zastąpił pełniącego przez wiele lat funkcję prezesa MKS Neptun Końskie Grzegorza Telkę. Teraz w związku z wyjazdem za granicę musiał on zrezygnować z piastowania tej honorowej funkcji. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *