REKLAMA

O literaturze z Agnieszką Krawczyk w Końskich [wideo, zdjęcia]

W poniedziałek Biblioteka Publiczna w Końskich zaprosiła na spotkanie ze znaną pisarką Agnieszką Krawczyk. Sala kominkowa znajdująca się w pobliżu czytelni zapełniła się do ostatniego miejsca. 

REKLAMA

Autorkę do Końskich zaprosił Dyskusyjny Klub Książki prężnie działający przy Bibliotece Publicznej. To autorka wielu poczytnych książek i serii społeczno-obyczajowych. Pochodzi z Krakowa, z małej dzielnicy Dębniki, w której też ulokowała bohaterów jednej ze swoich książek. Dotychczas stworzyła 12 dzieł, a zadebiutowała 10 lat temu książką pt. „Napisz na priv” –„Sama byłam zdziwiona kiedy wydawca mi powiedział, że to już 10 lat minęło. W związku z tym w tym roku ukazały się już 4 moje książki… dokładnie to czwarta będzie w listopadzie i to będzie ‚Najmilszy prezent’. Mam nadzieję, że to będzie też taki dla moich czytelników miły prezent” – mówiła do przybyłych na spotkanie Agnieszka Krawczyk.

Podczas spotkania z konecką publicznością opowiadała o swoich planach wydawniczych, tajemnicach warsztatowych związanych z procesem twórczym, sposobem pisania, planowania struktury powieści, ujawniała szczegóły związane z procesem powstawania fabuły i budowania postaci występujących w powieściach.

REKLAMA

Pisarka opowiadała także o swoich pasjach, miłości do morza oraz odpowiadała na liczne pytania czytelników.  Na zakończenie zgromadzona na spotkaniu publiczność zachęcała autorkę, aby miejscem akcji kolejnej książki uczyniła miasto Końskie, które wyraźnie spodobało się pisarce podczas pierwszego w nim pobytu.

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

One thought on “O literaturze z Agnieszką Krawczyk w Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Pisarka Agnieszka Krawczyk w Radoszycach | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *