REKLAMA

Objazdowy Dzień Dziecka w gminie Końskie [wideo]

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich organizuje Objazdowy Dzień Dziecka. Postacie z bajek odwiedzą dzieci w Końskich, Kornicy i Rogowie.

REKLAMA

„Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, placówka nie zdecydowała się na organizację zabawy dla dzieci w parku z koncertami, konkursami i wesołym miasteczkiem. Trudno by nam było zachować limity bawiących się z nami na festynie dzieci, więc postanowiliśmy zadziałać odwrotnie. Nie zapraszamy ich, lecz wpraszamy się do nich. We wtorek 1 czerwca organizujemy Objazdowy Dzień Dziecka” – informuje dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich Piotr Salata.

Do Końskich, Rogowa i Kornicy zawitają postacie z bajek, m.in Elsa z Krainy Lodu, Królewna Śnieżka czy Myszka Miki. Ulubieni przez dzieci bohaterowie przejadą Cadillakiem Deville z 1969 roku zaplanowaną trasą, eskortowani przez straż miejską i motocyklistów z Czarnej Floty. Na miejscu spotkań będą przeprowadzone konkursy z nagrodami i rozdawane słodycze. „Będzie możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć, a także zapozowania do filmu, który powstanie z Objazdowego Dnia Dziecka” – dodaje wicedyrektor Domu Kultury Marzena Kądziela.

REKLAMA

Szczegółowy rozkład jazdy z przystankami Objazdowego Dnia Dziecka:
16.05 Parking przy Komendzie Powiatowej Policji
16.25 Orlik przy ul. Południowej
16.45 Stadion OSiR
17.05 Plac zabaw przy osiedlu 3 Maja (w pobliżu obwodnicy)
17.45 Wiejski Dom Kultury w Kornicy
18.25 Boisko na os. Warszawska (przy MGOPS)
19.00 Wiejski Dom Kultury w Rogowie

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *