REKLAMA

Od przedszkola do seniora! Promocyjna akcja KSSPR Końskie [wideo, zdjęcia]

Ciekawą akcję promocyjną rozpoczęło Koneckie Stowarzyszenie Sportowe Piłki Ręcznej – klub chce dotrzeć do najmłodszych kibiców oraz ich rodziców. W związku z tym w piątek przedstawiciele drużyny gościli w Przedszkolu nr 1 w Końskich. Nie przyszli tam z gołymi rękoma. 

REKLAMA

Dyrektor placówki Halina Wachowicz z wielką przyjemnością gościła kapitana zespołu Przemysława Matyjasika, kierownika klubu Mariusza Więckowskiego, trenera Roberta Napierałę oraz prezesa Piotra Bocheńskiego –„Chodzi o to by idea piłki ręcznej była zaszczepiana w dzieciach od najmłodszych lat. Z tej okazji mamy dla dzieci taką propozycję by uczestniczyły aktywnie w meczach, by rodzice przychodzili z nimi i by wspólnie kibicowali. W związku z tym mamy dla nich upominki w postaci strojów sportowych, w których mogą brać udział w różnych rozgrywkach na szczeblu przedszkolnym […]  Przekazujemy też bilety – darmowe wejściówki dla dzieci do lat 12, daliśmy też jeden szalik i myślę, że tego sprzętu się znajdzie więcej. Z ofertą będziemy wychodzili też do innych przedszkoli. Chcielibyśmy na sezon obdarować dwa przedszkola – w rundzie jesiennej jedno i w rundzie wiosennej drugie” – opowiada nam prezes KSSPR Końskie.

REKLAMA

Z prezentów przedszkolaki się niezwykle ucieszyły i od razu deklarowały chęć przybycia do hali sportowej by obejrzeć naszych szczypiornistów w akcji. Warto dodać, że KSSPR szkoli mnóstwo grup dziecięcych i młodzieżowych. Najmłodsi zawodnicy w klubie to uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *