REKLAMA

Oddaj głos i zdecyduj, co powstanie w gminie Końskie

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok w gminie Końskie. Oddać głos można na jeden z czterech projektów do 29 października. Można to zrobić poprzez internet – TUTAJ, ale także w standardowy sposób – osobiście składając wypełnioną kartę w Urzędzie Miasta i Gminy Końskie bądź przesyłając ją do siedziby gminy drogą pocztową.

REKLAMA

Do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok zgłoszono pięć projektów, cztery z nich zostały pozytywnie zaakceptowane i można oddawać na nie głosy. Odrzucony został projekt budowy III etapu krytej trybuny na stadionie Neptuna Końskie przy ulicy Sportowej, ponieważ szacowana wartość zadania przekracza 100 tysięcy złotych.

REKLAMA

Projekty, na które możemy oddawać głosy to:

  1. Modernizacja placu zabaw przy ul. Górniczej 1 w Nieświniu
  2. Ogrodzenie placu rekreacyjno-sportowego w Wincentowie wraz z doposażeniem placu zabaw
  3. Budowa boiska wielofunkcyjnego z funkcją kortu tenisowego na terenie miejscowości Piła
  4. Rozbudowa placu rekreacyjno-sportowego o urządzenia i elementy zabawowe dla najmłodszych w Końskich
    na Osiedlu Warszawska

Głosowanie trwa do 29 października. Jego skutkiem będzie wyłonienie trzech projektów, których realizacja rozpocznie się w przyszłym roku. Na każdy z nich przeznaczone zostanie około stu tysięcy złotych.

Oddać swój głos można poprzez formularz internetowy po uprzednim logowaniu – TUTAJ, a także poprzez tradycyjny formularz wypełniony i złożony osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Końskie lub wysłany na adres siedziby gminy drogą pocztową. Wzór formularza stanowi załącznik do uchwały o Budżecie Obywatelskim 2022 – znajdziecie go TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *