REKLAMA

Oddział ARiMR w Końskich zamknięty dla interesantów

Wskutek epidemii koronawirusa zmiany funkcjonowania wprowadzono także w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Końskich. Interesanci teraz mogą z jednostką kontaktować się jedynie telefonicznie i pisemnie, a przy biurze udostępnione zostaną także specjalne pojemniki, do których będzie można wrzucać dokumenty, wnioski i oświadczenia bez kontaktu z pracownikami.

REKLAMA

Instytucja zmuszona ciężką sytuacją przedstawia jednak wiele opcji załatwiania wszelkich spraw drogą telefoniczną lub internetową:
-można złożyć wniosek o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a dane o zwierzętach zgłosić albo wyjaśnić za pomocą aplikacji PortalIRZplus,
-osoby nieposiadające lub nieużywające komputera mogą skontaktować się telefonicznie z doradcą rolniczym lub z pracownikiem biura powiatowego ARiMR.

REKLAMA

Dodatkowo oświadczenie potwierdzające brak zmian w 2020 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2019 można złożyć poprzez:
-pozostawienie we wrzutni / urnie umieszczonej przy wejściu do jednostki,
-wysłanie pocztą,
-złożenie poprzez platformę ePUAP,

Numer telefonu do koneckiego oddziału ARiMR znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *