REKLAMA

Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków [zdjęcia]

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 26-latka z powiatu skarżyskiego. Mężczyzna okradł jeden z garaży na terenie gminy Końskie. Dodatkowo posiadał przy sobie narkotyki. 26-latek podejrzewany jest także o kradzież w gminie Gowarczów. 

REKLAMA


W poniedziałek rano dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi i roweru z garażu na terenie gminy Końskie. Zgłaszający wycenił straty na kwotę 6000 tysięcy złotych. Policjanci rozpoczęli interwencję od sprawdzenia duktów leśnych w rejonie okradzionej posesji. Już po chwili mundurowi znaleźli w lesie porzucone, skradzione przedmioty, a w zaroślach zauważyli ukrywającego się mężczyznę. Okazało się, że był to 26-letni mieszkaniec gminy Bliżyn.

„Podczas szczegółowej kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim biały proszek, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie amfetaminę. To jednak nie był koniec jego problemów. W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że prawdopodobnie 6 czerwca dokonał kradzieży z włamaniem na terenie gminy Gowarczów” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Mężczyzna trafił do aresztu, a skradzione przedmioty zostały oddane właścicielom. Wczoraj wobec 26-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Zdjęcia (KPP Końskie):

REKLAMA

One thought on “Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków [zdjęcia]

  1. Ten bliżyńsko-konecki dżentelmen włamywacz jest faworytem konkursu „Idiota roku 2021” w powiecie koneckim gdzie główną nagrodą jest kilka soczystych uderzeń pałką policyjną na goły tyłek.Perfekcyjny plan ukrycia łupów jest niesamowity i w zasadzie może być gotowym scenariuszem filmu kina akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *