REKLAMA

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali wczorajszej nocy 17 i 24–latka. Obaj podejrzani są o posiadanie narkotyków. Ich sprawą zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Wczoraj w nocy mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o posiadanie narkotyków. To już druga taka sytuacja wczorajszej doby (więcej o tym TUTAJ).

Podczas kontroli zaparkowanego na drodze leśnej w Stąporkowie audi, policjanci znaleźli u 17-latka i jego 24-letniego kolegi biały proszek, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina. Młodszy z zatrzymanych posiadał blisko 6 gramów tego narkotyku. Miał przy sobie również porcję suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. U jego starszego kolegi policjanci znaleźli woreczek z ilością około 2 gramów amfetaminy. Dodatkowo podczas przeszukania miejsc zamieszkania obu zatrzymanych, funkcjonariusze natrafili na kolejne porcje narkotyków.

REKLAMA

Zatrzymani trafili do policyjnej celi. Ich sprawą zajmie się sąd. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *