REKLAMA

Relacja wideo: Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn [wideo, zdjęcia]

Osiem wygranych i jeden remis to bilans Neptuna Końskie w IV Lidze! Konecczanie są zdecydowanymi liderami i w niedzielę wygrali kolejny mecz. Natomiast Partyzant Radoszyce tym razem nie miał okazji do zwycięstwa – spotkanie tej drużyny odwołano. 

REKLAMA

Radoszyczanie w Kielcach mieli grać z Nowinami, ale boisko na Stadionie Międzyszkolnym, gdzie gra GKS nie nadawało się do rywalizacji.

Natomiast Konecczanie znów byli rewelacyjni i ponownie nie dali swoim przeciwnikom żadnych szans. Piłkarze Waldemara Szpiegi podejmowali Łysicę Bodzentyn i rządząc na boisku od pierwszej do ostatniej minuty zwyciężyli 5:1! Bramki dla MKS-u zdobyli: Taler – dwie, Armata, Supierz oraz Piwowar. Nasz zespół przewodzi w IV Lidze z dorobkiem 25 punktów. Drugi MKS Busko Zdrój traci do Neptuna już sześć oczek! Zachęcamy do obejrzenia fragmentów spotkania Neptun – Łysica.

REKLAMA

GKS Nowiny – Partyzant Radoszyce – mecz przełożony.

MKS Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn 5:1
Gole dla Neptuna: Marcin Taler – 2, Karol Armata, Ernest Supierz, Piotr Piwowar.
Neptun: Herda, Dutkiewicz, Maciejewski, Sztandera, Piwowar, Armata, Szymkiewicz, Gardynik (Zieliński), Rechowicz (Majchrzak), Supierz (Banasik), Taler (Pach).

W przyszłą niedzielę o 15.00 Partyzant Radoszyce podejmie u siebie Olimpię Pogoń Staszów, a Neptun na wyjeździe zagra z Hetmanem Włoszczowa.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *