Ogłoszenie: Alior Bank poszukuje doradcy klienta w Końskich

PROFIN MAGDALENA GLINKA działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:
           Doradca Klienta
                                                                                      (KOŃSKIE)
Zakres obowiązków:
– aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
– kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
– sprzedaż produktów bankowych,
– analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
– realizacja założonych planów sprzedażowych.
– kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
– bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,
– umiejętność budowania długofalowych relacji,
– wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią).
Oferujemy:
– umowę o pracę
– szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
– możliwości rozwoju zawodowego,
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do 30.05.2020 ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected]
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „DK” oraz miejsca pracy, np. „DK Końskie”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.””

ogłoszenie płatne