REKLAMA

Ogromna frekwencja na Familijnym Festynie w Fałkowie [fotogaleria]

Zainteresowanie Familijnym Festynem w Fałkowie przeszło oczekiwania jego organizatorów. Na to wydarzenie przybyło mnóstwo mieszkańców gminy i ich goście. Atrakcji także było co nie miara.

REKLAMA

Przepięknego poloneza zatańczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Fałkowie.

Szczegółowa relacja wideo już wkrótce. 

Fałkowski festyn zorganizowano z wielu okazji. Świętowano Dzień Dziecka, Dzień Matki i Ojca, ale i 100-lecie Odzyskania Przez Polskę Niepodległości. Było więc radośnie, kolorowo, zabawowo, ale i patriotycznie oraz sportowo.

REKLAMA

Program artystyczny w pierwszej części zapełniły występy dzieci ze szkół podstawowych w Czermnie oraz Fałkowie. Podopieczni tej drugie szkoły pokazali także akademię patriotyczną, która zakończyła się wspólnym odśpiewaniem przez wszystkich uczestników festynu Mazurka Dąbrowskiego oraz wypuszczeniem do nieba biało-czerwonych balonów.

Później sceną zawładnęli znakomici animatorzy z firmy Mat-Art. Jednocześnie uwaga uczestników skupiła się na placu obok sceny. Tam nauczyciele wychowania fizycznego z Fałkowa oraz Czermna zorganizowali szereg gier i zabaw sportowych. Ponad sto osób wzięło udział w rekreacyjny marszobiegu, a potem rywalizowano w dziwnych konkurencjach np. przeciąganiu liny, rzucie beretem, czy przenoszeniu dzieci w kocach.

Organizatorzy zapewnili przybyłym poczęstunek – rozdawano kiełbaski  z grilla oraz z ogniska. Wieczorem dla wszystkich zagrał zespół góralski Toporki.

Zdjęcia (Paulina Adamczyk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *