Olimpia kończy Mistrzostwa Polski z jedną wygraną

Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Końskie w weekend rywalizował w 1/16 Pucharu ZPRP w Lublinie. Nasze zawodniczki kończą udział w turnieju na trzecim miejscu z dorobkiem jednej wygranej. Sam udział w mistrzostwach dla olimpijek był już dużym sukcesem.

W ostatnim meczu turnieju Olimpia przegrała z MKS-em Lublin.

Przypomnijmy, że aby wziąć udział w 1/16 finału Pucharu ZPRP Olimpia Końskie musiała zostać mistrzem województwa w pokonanym polu pozostawiając utytułowaną Koronę Handball Kielce.

Nasze zawodniczki pojechały do Lublina by mierzyć się z najlepszymi z innych regionów i nie odstawały na parkiecie.

W piątek olimpijki zwyciężyły z SPR JKS Jarosław 30:21 (14:8) – retransmisję znajdziecie TUTAJ.

W sobotę podopieczne trenera Dariusza Sokołowskiego przegrały z Pałacem Młodzieży Tarnów 29:21 (14:1) – retransmisję znajdziecie TUTAJ.

W niedzielę nasze młodziczki uległy MKS-owi Lublin 24:14 (14:9) – retransmisja TUTAJ.

Ostatecznie cały turniej wygrał MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Drugie miejsce przypadło gospodyniom z Lublina, a konecczanki znalazły się na trzeciej pozycji wyprzedzając ekipę z Jarosławia.