REKLAMA

Olimpijki ponownie na parkiecie [zdjęcia]

Zespoły wszystkich kategorii wiekowych Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpii Końskie wznowiły już rozgrywki ligowe piłki ręcznej. Ostatnio Olimpijki walczyły także w Kraśniku podczas „Turnieju Niepodległości”. 

REKLAMA

UKS Olimpia Końskie z trzecim miejscem na Turnieju Niepodległości w Kraśniku.

W październiku rozpoczęły się rozgrywki ligi wojewódzkiej w kategorii dzieci i juniorki młodszej. Z kolei w miniony weekend w Kielcach grały młodziczki. Niestety wszystkie trzy zespoły Olimpii w pierwszych ligowych pojedynkach odnosiły porażki.

O wiele lepiej juniorki młodsze spisały się na Turnieju Niepodległości w Kraśniku. Zawody rozpoczęły się pechowo dla naszego zespołu, gdyż już w pierwszym meczu kontuzji doznała nasza bramkarka – Martyna Jedynak. Olimpijki rozegrały 6 spotkań, z których 4 przegrały, a 2 wygrały, co dało ostatecznie naszej drużynie III miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została wybrana Anna Pękal.

REKLAMA

Kolejne starcia piłkarek ręcznych z Końskich będą miały miejsce w grudniu. 4 grudnia w Kielcach kolejny turniej ligowy rozegra zespół juniorki młodszej. Natomiast 12 grudnia o godzinie 11.00 nasze dziewczęta w kategorii młodziczka w hali sportowej w Stadnickiej Woli podejmą drużynę UMKS Żak Kielce, a 19 grudnia również w naszej hali sportowej zagrają najmłodsze dziewczęta o godzinie 10.00 z UMKS Żak Kielce, a o 11.30 zespół juniorki młodszej rozpocznie turniej meczem z drużyną ChKS Łódź. Zapraszamy na trybuny do Stadnickiej Woli!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *