REKLAMA

Opoczno: Bożena Zielińska wygrywa, UTW z Końskich wyróżnione! [zdjęcia]

W sobotę w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbywał się II Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów Opoczno 2019. W przeglądzie wzięło udział blisko 40 różnych grup oraz artystów seniorów z całej Polski. W tym gronie wystąpili nasi seniorzy związani z Uniwersytetem Trzeciego Wieku oraz Bożena Zielińska – artystka z gminy Radoszyce. Wokalistka zgarnęła główną nagrodę w swojej kategorii!

REKLAMA

Bożena Zielińska odbiera główną nagrodę.

W sobotę w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbywał się II Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów Opoczno 2019. W przeglądzie wzięło udział blisko 40 różnych grup seniorów z całej Polski. Nasi słuchacze wystąpili w dwóch kategoriach: soliści/ duety oraz kabarety.

Jak informuje sprawująca artystyczną opiekę nad słuchaczami Anna Wiaderna, największy sukces osiągnęła Bożena Zielińska (wokalistka z gminy Radoszyce i słuchaczka UTW Końskie), której jurorzy za wykonanie piosenki z repertuaru Anny Jantar pod tytułem „Radość najpiękniejszych dni” przyznali pierwsze miejsce. Pani Bożena otrzymała nagrodę finansową.

REKLAMA

W kategorii „kabarety” wyróżnienie przyznano zespołowi naszego UTW, który zaprezentował skecz pod tytułem „Przystanek – plotki trzech babek” przygotowywany pod opieką instruktora Domu Kultury Aleksandra Kopańskiego. Wystąpiły: Ewa Staromłyńska, Alicja Nowek i Barbara Stefańczyk.

Wielkie brawa otrzymała też nasza „Biesiada”, podczas której słuchacze UTW wystąpili w barwnych strojach.

Zdjęcia (Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *