REKLAMA

Opoczyńska studniówka w Astorii. Zaśpiewał DEJW! [wideo, zdjęcia]

W sobotę w Sali Bankietowej Astoria gościła studniówka Zespołu Szkół Powiatowych imienia Stanisława Staszica w Opocznie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 250 osób tworzących pary uczniowskie, a także nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. W sumie około 300 osób. Na uczestników czekała specjalna niespodzianka – w rytmach disco polo zaśpiewał DEJW!

REKLAMA

To już trzeci raz, gdy konecka sala gości tę placówkę w swoich progach. Jest to największa studniówka zorganizowana w tym roku w powiecie koneckim. Gości przywitali przedstawiciele samorządu uczniowskiego: Marcelina Ziółkowska, Wiktor Deka i Mateusz Zdanowski. Następnie głos zabrali: dyrektor placówki Marek Zieliński, wicestarosta powiatu opoczyńskiego Maria Chomicz, starosta Marcin Baranowski, a także przedstawicielka rady rodziców.

– „Witamy państwa na najbardziej wyczekiwanej przez nas uroczystości. Studniówka to jeden z tych szczególnych wieczorów. Ten magiczny czas pozostanie w pamięci nas wszystkich” – rozpoczęli przedstawiciele uczniów.

REKLAMA

– „W imieniu swoim i całego grona pedagogicznego życzę wam, żebyście ten bal zapamiętali. Mam nadzieję, że go zapamiętacie i będziecie o nim długo mówić, wspominać, oglądać zdjęcia” – mówił do zebranych dyrektor placówki.

– „Życzę wam dzisiaj niezapomnianych wrażeń, fantastycznej zabawy i oby ta studniówka została w waszej pamięci, w waszych serduchach na całe życie. To jest wyjątkowa chwila i pamiętajcie ją do końca swojego życia” – przemawiał starosta opoczyński.

Dyrektor Marek Zieliński za naszym pośrednictwem przekazał maturzystom życzenia na dalszą drogę życia – „Życzę im tego, żeby wybory, których dokonują przełożyły się na ich dalsze życie w taki sposób, żeby byli z tego zadowoleni, no i oczywiście rodzice, żeby byli z tego zadowoleni”.

Zapytaliśmy jednego z uczniów placówki, jak będzie wspominał szkołę, którą niedługo opuści – „Myślę, że bardzo dobrze. No co ja tu mogę powiedzieć? Szczególnie na tej studniówce będę się bawił dobrze. Nasi wychowawcy, nasi maturzyści, moi koledzy. Myślę, że ta studniówka będzie takim właśnie odzwierciedleniem tego, jak przeszły nam tamte lata” – opowiedział nam Wiktor Deka.

Po przemówieniach uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza, a następnie krótkiego walca. Potem zjedli obiad, po którym wrócili na salę, aby tańczyć ze swoimi partnerami. Wieczorem czekała na nich niespodzianka przygotowana przez właścicieli sali Astoria Piotra i Andrzeja Kudłaczów. Na scenę wszedł Dejw, który rozkręcił imprezę w rytmie disco polo! Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *