REKLAMA

Opracuj scenariusz Radoszyckiej Szprychy i wygraj rower!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami samorząd miasta i gminy Radoszyce zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest rower. By go otrzymać trzeba przygotować scenariusz i trasę II Memoriału Mariana Tadeusza Jankowskiego, czyli rajdu „Radoszycka Szprycha”. Zgłoszenia można przekazywać do końca marca bieżącego roku. Regulamin znajdziecie TUTAJ

REKLAMA

II Memoriał Mariana Jankowskiego odbędzie się w kolejne lato, ale już dziś rusza konkurs na jego scenariusz, a także na trasę rajdu „Radoszycka Szprycha”. Wydarzenie to organizowane jest na cześć twórcy „Szprychy” – Mariana Tadeusza Jankowskiego, wielkiego pasjonata kolarstwa, Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Radoszyce i wieloletniego dyrektora I LO w Końskich, który zmarł w czerwcu 2022 roku.

REKLAMA

Konkurs właśnie się zaczyna. Zachęcamy Państwa do przygotowywania planu memoriału oraz trasy rajdu. Zgłosić swój udział i złożyć pracę można elektronicznie na adres mailowy [email protected] lub w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy w Radoszycach. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, który znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *