REKLAMA

Ósmoklasiści po egzaminie z matematyki. Jak im poszło? [wideosonda]

Około pół miliona ósmoklasistów w całej Polsce, niespełna tysiąc w powiecie koneckim, a dokładnie 444 w gminie Końskie w środę rozwiązywało ezgzamin z matematyki. Przy Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich sprawdzaliśmy jak im poszło. Największe problemy mieli z rozwiązaniem zadania dotyczącego koralików i proporcji, które trzeba było w nim wyliczyć. 

REKLAMA

Koneccy uczniowie w większości byli zadowoleni po ezgaminie. Niektórzy narzekali na wspomniane zadanie z koralikami, inne na sporą ilość geometrii w egzaminie i między innymi objętości, które należało wyliczyć. Zdecydowana większość podkreślała, że środowy sprawdzian był jednak łatwiejszy od próbnych, z którymi przychodziło im się mierzyć.

REKLAMA

W wideosondzie znajdziecie mnóstwo opinii i komentarzy. Przypomnijmy, że wtorek ósmoklasiści zmagali się z językiem polskim, a w czwartek czeka ich sprawdzian z języka obcego nowożytnego.

REKLAMA

3 thoughts on “Ósmoklasiści po egzaminie z matematyki. Jak im poszło? [wideosonda]

  1. Po co te egzaminy? Co im to da, że zaliczyli matematykę, czy oceny na koniec roku przestały być miarodajne? Może rządzące g należy wreszcie uprzątnąć? Należy niewątpliwie, tylko kto się tym zajmie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *