REKLAMA

OSP w Koziej Woli zbiera na nowy piec!

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Koziej Woli proszą mieszkańców powiatu koneckiego o wsparcie w zebraniu środków na wymianę wysłużonego już pieca w remizie. Pieniądze można wpłacać do stycznia przyszłego roku TUTAJ.

REKLAMA

REKLAMA

Dwa lata temu budynek remizy – świetlicy w Koziej Woli został poddany szeregowi remontów. Zakres prac nie objął niestety wymiany starego, wysłużonego już pieca grzewczego, co w konsekwencji poskutkowało brakiem możliwości utrzymania właściwej temperatury w budynku, pojawiła się również wilgoć powodująca odpadanie tynku i płytek.

Użytkownicy obiektu zwracają się z prośbą do mieszkańców powiatu koneckiego  o wsparcie inicjatywy zakupu pieca CO z podajnikiem automatycznym na pelet. Do tej pory starano się o wymianę starego kopciucha przed kolejnym sezonem grzewczym ze środków gminnych, niestety bezskutecznie. Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich oraz strażacy z OSP w Koziej Woli dziękują za okazane wsparcie.

Zdjęcia [zrzutka.pl]:

REKLAMA

3 thoughts on “OSP w Koziej Woli zbiera na nowy piec!

  1. Trzeba zgłosić się do PISu to on rozdaje pieniądze. My pracodawcy i pracownicy jesteśmy okradani nie mamy z czego pomóc.

  2. Jak można było wydać pół miliona na remont a teraz wszystko odpada. Przecież Łukomska i Gosek zalatwia nowy pięć razem z radnym Trudnosem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *