REKLAMA

Ostaszewska, Szyc, Kulesza, Ogrodnik, Chyra. Gwiazdy przyjadą do Maleńca! [zdjęcia]

Wiadomo już nieco więcej o filmie „Magnezja”, do którego sceny we wrześniu będą kręcone na terenie Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu. W dziele wystąpią takie gwiazdy jak Maja Ostaszewska, Borys Szyc, Agata Kulesza, Andrzej Chyra czy Dawid Ogrodnik! Większość z nich powinna choć na moment pojawić się w Maleńcu!

REKLAMA

„Magnezja” ma być wschodnim westernem z dużą dozą czarnego humoru oraz kryminału. Akcja filmu toczy się na pograniczu polsko-sowieckim w 20-leciu międzywojennym. A w opisie udostępnionym przez dystrybutora czytamy:

REKLAMA

Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra). Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów…

Pierwsze klapsy już za twórcami filmu. Obraz wyreżyseruje Maciej Bochniak, który wspólnie z Mateuszem Kościukiewiczem jest także odpowiedzialny za scenariusz. W Maleńcu ekipa ma zjawić się na około dwa tygodnie we wrześniu.

Zdjęcia (Filmweb):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *