REKLAMA

Ostatnia szansa na wybór organizacji w akcji Rossmanna!

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację w akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do niedzieli, 3 maja, klienci Rossmanna mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty.

REKLAMA

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierają na swoich kontach punkty. Od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł. Pieluchy, środki czystości, czy karma, trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju.
Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty Rossmann przekaże jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

REKLAMA

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończone zostanie zbieranie punktów. Wtedy będzie wiadomo jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. W planach jest by do końca roku wszystkie organizacje dostały wybrane wcześniej przez siebie produkty.

Tekst: Jakub Jankowski

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *