REKLAMA

Ostatnie dni, żeby zgłosić się na marsz ‚Tropem Wilczym’

Już tylko do czwartku można zgłaszać swoje uczestnictwo w II Powiatowym Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy [email protected]

REKLAMA

Indywidualny start uczestników planowany jest w godzinach 9:00-10:00, a biuro zawodów mieszczące się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich będzie weryfikować zgłoszonych już od 8:30.

REKLAMA

Trasa, jaką przebędą  uczestnicy podczas sobotniego wydarzenia będzie wynosić około 5 kilometrów. Uczestnicy wystartują przy „Mechaniku”, odbędzie się tam również finał marszu. Na placu przed szkołą przygotowana zostanie wystawa dotycząca żołnierzy wyklętych. Odbędzie się także prelekcja dr Marka Jedynaka z Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach, a trębacz Kuba Kowalski zadba o patriotyczną muzykę podczas wydarzenia. Całość ma potrwać około trzech-czterech godzin. 

Każdy uczestnik marszu otrzyma pamiątkowy medal, ponadto dla zgromadzonych organizatorzy przygotują żołnierską grochówkę.

Zgłaszać swoje uczestnictwo w marszu można tylko do czwartku za pośrednictwem maila, wysyłając zgłoszenie na adres [email protected]

Szczegółowo o II Powiatowym Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” informowaliśmy TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *