REKLAMA

Ostatnie jesienne mecze w A Klasie. Bardzo dobra Tęcza!

Zakończyły się jesienne zmagania w piłkarskiej A-Klasie. W ostatniej kolejce świetnie zaprezentowała się Tęcza Gowarczów. Natomiast Radiatorsi przegrali swoje starcie. 

REKLAMA
Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

Tęcza miała fatalny początek sezonu, przez jakiś czas znajdowała się nawet na ligowym dnie. Jednak sześć ostatnich meczów to wygrane ekipy z Gowarczowa! Niektórzy twierdzą, że związane jest to z tym, że  grający trener zespołu Paweł Skowron w tym samym czasie zasiadł na ławce rezerwowych i skupił się tylko na zarządzaniu drużyną. Ostatecznie Tęcza jesień kończy na szóstej pozycji w A Klasie!

Tęcza Gowarczów – Victoria Mniów 3:1
Gole dla Tęczy: Hubert Cieślik, Grzegorz Cieślik, Mateusz Gałązka
Tęcza: Łukasz Ryszkiewicz, Bartłomiej Sidor, Kamil Stępień, Arkadiusz Pacocha, Piotr Pielarz (Michał Baska), Paweł Majchrzak, Łukasz Sołtuniak , Grzegorz Gałązka, Hubert Cieślik, Mateusz Cieślik (Daniel Zych), Daniel Bakura.

REKLAMA

Nieco słabiej ta runda wyglądała w wykonaniu Radiator$ Stąporków. Zespół ten kończy jesienne zmagania na dwunastej pozycji w tabeli, a w ostatniej kolejce stąporkowianie ulegli Granatowi Borki.

Granat Borki – Radiator$ Stąporków 2:0
Radiator$: Kacper Świercz, Paweł Mendygrał, Piotr Łoboda, Michał Małecki, Konrad Majos, Klaudiusz Sołtysiak, Krystian Kos, Kordian Żak (Kamil Gumulski), Michał Włudarczyk (Piotr Skowron), Marcin Boruń, Karol Płatek (Marek Gębski).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *