REKLAMA

Oto najlepsi wolontariusze WOŚP z regionu

Konecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał podczas 30. Finału ponad 62 tysiące złotych, a w całym powiecie zebrano przeszło 121 tysięcy złotych (więcej o tym TUTAJ). Wiemy już, którzy wolontariusze z regionu byli najskuteczniejsi w sztabach powiatu koneckiego. Najlepszy wynik uzyskał Dawid Solarz.

REKLAMA

Od lewej: Dawid Solarz, Piotr Malinowski i Julia Janieszewska

Dawid Solarz należy do środowiska harcerskiego „Lamus” z koneckiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Wiele razy zajmował pierwsze miejsce, jako najskuteczniejszy wolontariusz w regionie. Dawid w 2022 roku zebrał 3711,62 zł. Rok temu oddał prym pierwszeństwa Piotrowi Malinowskiemu, który tym razem uplasował się na drugim miejscu z wynikiem 3037,53 zł (panowie zamienili się miejscami w stosunku do klasyfikacji sprzed roku). Na trzecim miejscu w skali powiatu jest Julia Janiszewska kwestująca w gminie Smyków. Zebrała ona 2968,16 zł.

Obaj przodujący panowie zbierali pieniądze dla sztabu koneckiego, mieli oni zarówno najlepsze w tym roku wyniki w sztabie jak i w całym powiecie. W Końskich na trzecim miejscu uplasowała się Anna Janiszewska. W jej puszce znalazło się 2420,04 zł.

REKLAMA

W sztabie Stąporków najskuteczniejszą wolontariuszką została Olga Górecka – 883,01 zł. W sztabie z Miedzierzy swoimi wynikami wyróżniły się także: Patrycja Wierzbowska – 2822,01 zł oraz Natalia Kubala – 2444,74 zł. Sztaby WOŚP z Radoszyc i Gowarczowa nie zliczały wyników poszczególnych wolontariuszy.

REKLAMA

One thought on “Oto najlepsi wolontariusze WOŚP z regionu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *