REKLAMA

Pacjent z chirurgi naczyniowej w Końskich nie ma koronawirusa!

Odetchnąć z ulgą może personel Szpitala im. św. Łukasza w Końskich. Pacjent, który znajduje się na oddziale chirurgii naczyniowej i który miał styczność z zakażoną pielęgniarką w Skarżysku-Kamiennej nie ma koronawirusa. O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ

REKLAMA

Przypomnijmy, że pacjent na oddział chirurgi naczyniowej trafił ze szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Tam z kolei miał styczność z zakażoną pielęgniarką, która zaraziła się pracując także w szpitalu w Grójcu. Praca oddziału koneckiej lecznicy została wstrzymana, a personel musiał pozostać na służbie aż przez 24 godziny. Dzisiaj po południu szpital otrzymał wyniki testu na koronawirusa podejrzewanego pacjenta –„Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie, okazało się, że pacjent nie jest zakażony. Personel po 24 godzinach w pracy poszedł do domu odpocząć. Ja im niezwykle mocno dziękuję za pracowitość, za sumienność, za oddanie. To są trudne sytuacje, a ten personel poradził sobie w niej doskonale. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za tę służbę” – mówi nam Wojciech Przybylski, dyrektor szpitala w Końskich.

REKLAMA

Na ten moment w powiecie koneckim wciąż nie stwierdzono żadnego przypadku zakażeniem COVID-19. Najnowsze przekazane nam dane mówią o 233 osobach poddanych ścisłej kwarantannie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *