REKLAMA

Paraolimpijczyk Artur Rydz gościł w Starostwie Powiatowym w Końskich

Paraolimpijczyk Artur Rydz nie ustaje w dążeniach i przygotowuje się na zmagania w Paryżu. O swojej pracy we wtorek rozmawiał z przedstawicielami Starostwa Powiatowego. Towarzyszył mu trener, a zarazem prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Michał Szafrański.

REKLAMA

fot. Starostwo Powiatowe w Końskich

Artur Rydz pochodzi ze Słupi Koneckiej i jest paraolimpijczykiem z sukcesami. W tym roku w czerwcu uczestniczył w zawodach lekkoatletycznych podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie. Zajął tam trzecie miejsce i otrzymał brązowy medal. Nasza relacja tutaj. Obecnie przygotowuje się do eliminacji i następnej paraolimpiady, która odbędzie się za rok w Paryżu.

W starostwie powiatowym pojawił się, wraz ze swoim trenerem i prezesem Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Michałem Szafrańskim, na spotkaniu ze starostą koneckim Grzegorzem Piecem, wicestarostą Wiesławem Skowronem i członkiem zarządu Jarosławem Staciwą. Mowa była o jego przygotowaniach do wystąpienia. „Osiągane wyniki dobrze rokują na przyszłość i jestem przekonany, że przełożą się na rychłe powołanie do Paralekkoatletycznej Reprezentacji Polski” – zadeklarował trener Artura Rydza.

REKLAMA

Zarząd Powiatu Koneckiego postanowił docenić ze swej strony mężczyznę, wręczając mu list gratulacyjny i podarunek w postaci drobnych elementów potrzebnych przy treningu. Czekamy na kolejny sukces paraolimpijczyka, tym razem za granicą.

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *