Partyzant i Neptun po pierwszych sparingach

Neptun Końskie i Partyzant Radoszyce pierwsze mecze przed startem nowego sezonu w IV Lidze mają już za sobą. Szczególnie trudny pojedynek odbyli radoszyczanie – u siebie podejmowali beniaminka III ligi Koronę II Kielce, która przyjechała z kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu. W weekend kolejne mecze.

Zdjęcie poglądowe.

Rezerwy Korony wygrały w Radoszycach aż 7:0. Mecz rozegrano nietypowo, bo w trzech tercjach po 30 minut. W składzie złocisto-krwistych pojawił się miedzy innymi eks legionista, obecnie zawodnik pierwszego zespołu Korony Michał Żyro. W sobotę 20 lipca Partyzant podejmie u siebie Hetmana Włoszczowa.

Partyzant Radoszyce – Korona II Kielce 0:7

Kilka dni temu grał także Neptun Końskie. Konecczanie w Przedborzu mierzyli się z Pilicą i przegrali 5:2. Bramki dla ekipy Waldemara Szpiegi zdobyli: Karol Armata oraz zawodnik testowany. W sobotę Neptun w Szydłowcu powalczy z Szydłowianką.

Pilica Przedbórz – Neptun Końskie 5:2
Neptun: Herda, (Piątkowski), M. Pilarski, Skalski, Sierszyński, Skoczylas (Sroka), Armata, Szymkiewicz, Zacharski, A. Pilarski, test. zawodnik, test. zawodnik

Start sezonu 2019/2020 IV ligi zaplanowano na weekend 10/11 sierpnia.