REKLAMA

Partyzant na remis w wyjazdowym spotkaniu [zdjęcia]

W sobotę na stadionie w Małogoszczu Wierna podejmowała Partyzanta Radoszyce. To spotkanie rozegrano w ramach 9 kolejki świętokrzyskiej piłkarskiej IV Ligi. Po bardzo wyrównanym boju mecz zakończył się remisem. 

REKLAMA

Do spotkania to gospodarze podchodzili w roli faworyta, ponieważ w tabeli IV Ligi byli o kilka oczek wyżej. I to właśnie oni otworzyli wynik. Już w 23 minucie do bramki strzeżonej przez Maginiego trafił Michał Bała. Tuż przed przerwą odpowiedział jednak Maciej Dymek i po pierwszej połowie mieliśmy 1:1.

REKLAMA

Druga odsłona była podobna do pierwszej. Ponownie obie strony stwarzały sobie sytuacje i ponownie jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy Wiernej – tym razem gola zdobył Mateusz Fryc. Na 2:2 wyrównał w 76′ minucie spotkania Kuba Kos. Pojedynek Wierna – Partyzant zakończył się więc podziałem punktów.

Po tym meczu radoszyczanie zajmują 14, a Wierna jest 11 w tabeli IV Ligi. W przyszłą sobotę o 11:00 Partyzant podejmie GKS Nowiny.

Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce 2:2 (1:1)
Gole dla Partyzanta: Maciej Dymek, Kuba Kos
Partyzant: Alessandro Magini, Przemysław Morgaś, Paweł Cegieła, Wiktor Gola, Damian Piwowarczyk, Michał Miśtal, Maciej Dymek (60 Mateusz Piesik), Kuba Kos, Karol Nieszporek (Krzysztof Myśliwy), Wojciech Tyczyński, Paweł Markowicz.

Zdjęcia (Wierna Małogoszcz):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *