Partyzant po dobrym meczu zremisował z liderem

W niedzielę o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Krakowskiej Partyzant Radoszyce podejmował Moravię Morawica, czyli dotychczasowego lidera IV Ligi. Zawodnicy Jana Luzara spisali się dobrze i zremisowali ze swoim rywalem.

Przypomnijmy, że radoszyczanie sezon rozpoczęli kiepsko, przegrywając mecz za meczem. Jednak ostatnio wiedzie im się lepiej. W poprzedniej kolejce pokonali AKS Busko-Zdrój, niedawno zremisowali z Hetmanem Włoszczowa. Teraz podzielili się punktami z Moravią Morawica.

Jedynego gola dla gospodarzy w 25’minucie zdobył Wiktor Gola. Goście doprowadzili do wyrównania przed przerwą i właśnie wynikiem 1:1 zakończyło się całe spotkanie.

Partyzant Radoszyce zajmuje 18 miejsce w tabeli IV Ligi (trzecie od końca). Za tydzień ekipa trenera Luzara zmierzy się na wyjeździe z Orliczem Suchedniów.

Partyzant Radoszyce – Moravia Morawica 1:1 (1:1)
Gol dla Partyzanta: Wiktor Gola