REKLAMA

Partyzant przegrywa przedostatnie spotkanie w rundzie. Podsumowanie sezonu 2020/2021 [wideo, zdjęcia]

W niedzielę Partyzant Radoszyce w ramach ostatniej, 19. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej zmierzył się ze Spartakusem Daleszyce. Mimo zaciętej walki spotkanie zakończyło się wynikiem niekorzystnym dla radoszyczan – 0:2. Za tydzień Partyzant rozegra zaległy, wyjazdowy mecz z Naprzodem Jędrzejów, a my już teraz w rozmowie ze szkoleniowcem piłkarzy z Radoszyc Janem Luzarem podsumowujemy rundę jesienną sezonu 2020/2021.

REKLAMA

„Po raz kolejny przychodzi mi podsumować mecz po porażce. Po wejściu do szatni pogratulowałem dobrego meczu, bo jak na naszą kadrę i nasze możliwości to był dobry mecz. Wróciły niestety nasze demony z początku rundy, bo tworzyliśmy sytuacje nie gorsze niż przeciwnicy, tylko że przeciwnicy potrafili je dwa razy wykorzystać […] Jak możemy podsumować rundę? Wynik jaki jest widzimy wszyscy. Ja liczyłem po cichu na te 20 punktów. Czy nie byliśmy tego w stanie zrobić? Myślę, że byliśmy. Wiele czynników wpływało na wynik, że jest taki, jaki jest. Przede wszystkim kadrowo” – opowiada nam Jan Luzar.

REKLAMA

Całość rozmowy znajdziecie w załączonym powyżej materiale wideo.

Obecnie Partyzant Radoszyce zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w tabeli IV ligi. Niedzielny rywal radoszyczan znajduje się obecnie na 4. pozycji.

Drużyna z Radoszyc obecnie ma na koncie 3 wygrane, 2 remisy i aż 13 porażek. Piłkarze Partyzanta strzelili najmniej bramek spośród drużyn IV ligi (18), natomiast stracili najwięcej (60).

Zakończenie rundy jesiennej Partyzanta Radoszyce będzie miało miejsce za tydzień, w niedzielę, kiedy to rozegrany zostanie zaległy, wyjazdowy mecz z Naprzodem Jędrzejów – drużyną znajdującą się na ostatnim miejscu tabeli IV ligi.

Partyzant Radoszyce – Spartakus Daleszyce 0:2 (0:1)
Partyzant: K. Laskowski, Cegieła, Basiak, Pałka, P. Laskowski, Opara, Winckowicz, Nieszporek, Świecz, Gola, Szustak, Król, Sztandera, Kabała, Mechelewski, Dymek.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *