REKLAMA

Partyzant przerywa złą passę remisem, Neptun wygrywa na wyjeździe [wideo, zdjęcia]

Dziś w ramach 28. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej swoje mecze rozgrywały dwie drużyny z powiatu koneckiego. Po zaciętym boju Partyzant Radoszyce na stadionie przy ulicy Krakowskiej zremisował z AKS-em Busko-Zdrój przerywając długą passę przegranych, natomiast Neptun Końskie pokonał na wyjeździe Spartakusa Daleszyce.

REKLAMA

„Styl nie był zadowalający, bo musieliśmy bardzo wyszarpać ten punkt. Taka niefortunna passa mam nadzieję, że już się skończyła. Żeby więcej powiedzieć to trzeba było tu być i to zobaczyć – walka, walka, walka. Dzięki chłopakom za to, dzięki za serce, które włożyli tym bardziej, że mieliśmy dość ciężką sytuację kadrową” – relacjonuje nam spotkanie Jacek Pawlik, trener Partyzanta Radoszyce.

Partyzant Radoszyce obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi i szanse na uniknięcie spadku do klasy okręgowej są niewielkie – do bezpiecznej pozycji tracą 13 punktów. Przez wszystkie dotychczasowe spotkania udało im się ich zgromadzić jedynie 12 dzięki trzem remisom, trzem wygranym oraz 20 przegranym. AKS 1947 Busko-Zdrój natomiast zajmuje 13. miejsce w tabeli.

REKLAMA

Partyzant Radoszyce – AKS 1947 Busko-Zdrój 1:1 (0:1)
Skład Partyzanta: Kowalski, Cegieła, Długosz, Sobczyk, Pałka, Laskowski, Dymek, Kulczyński, Pilarski, Pękala, Szustak, Kaszuba, Król, Basiak, Mularczyk, Piwowarczyk, Wojna, Grzegorczyk
Gol dla Partyzanta: Dymek

Zdjęcia z meczu Partyzant Radoszyce – AKS 1947 Busko-Zdrój:

Neptun Końskie na wyjeździe stoczył bardzo wymagającą walkę, co opłaciło się podopiecznym Waldemara Szpiegi – pokonali zajmującego 5. miejsce w tabeli Spartakusa Daleszyce wynikiem 2-3.  Żółto-niebiescy mają obecnie na swoim koncie 10 wygranych, 5 remisów i 11 przegranych.

Spartakus Daleszyce – Neptun Końskie 2:3 (0:0)
Skład Neptuna: Herda, Maciejewski, Bińkowski, Kwiecień, Obuch, Armata, Skalski, Urban, Markowicz, Sochacki, Zacharski, Piątkowski, Wasik, Smyk, Skoczylas, Kołodziejczyk, Pach, Białas
Gole dla Neptuna: Markowicz, Armata (2)

Zdjęcia ze spotkania Spartakus Daleszyce – Neptun Końskie (Neptun Końskie):

W nadchodzącą sobotę Partyzant zmierzy się z zajmującą 3. miejsce w IV lidze Moravią Morawica na wyjeździe, a Neptun w niedzielę na stadionie przy ulicy Sportowej zagra z Granatem Skarżysko-Kamienna piastującym 8. lokatę – to spotkanie będziemy dla państwa transmitować od godziny 17:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *