Partyzant rozpoczął rozgrywki w IV lidze [zdjęcia, wideo]

Od spotkania w Radoszycach rozpoczęły się sobotnie mecze w pierwszej kolejce sezonu 2016/2017 w IV Lidze Świętokrzyskiej. W pierwszym meczu zawodnicy Jarosława Komisarskiego podejmowali Naprzód Jędrzejów.

Relacja wideo już wkrótce.

Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów 11

Rozpoczęcie sezonu przyciągnęło do Radoszyc media z całego województwa. Pod względem sportowym trzeba przyznać, że gospodarze nie mogą się niczego wstydzić. To Naprzód był faworytem tego meczu i już w 7 minucie ten zespół wyszedł na prowadzenie dzięki bramce, którą zdobył Mateusz Fryc. Następnie to Radoszyczanie częściej dochodzili do klarownych sytuacji, ale do przerwy było 0:1. Początek drugiej części gry to ponownie ataki zawodników trenera Komisarskiego i już po pięciu minutach dzięki znakomitej akcji całego zespołu wywalczyli oni rzut karny. Na gola pewnym strzałem zamienił go Kuba Jaśkiewicz. Kolejne minuty to wyrównana gra, a na pochwałę zasługuje przede wszystkim bramkarz Partyzanta, który kilkukrotnie ratował swoją drużynę od utraty gola. Ostatecznie po 90 minutach i aż (nie wiadomo dlaczego) sześciu doliczonych przez arbitra (choć pokazał, że mecz potrwa tylko 3 dodatkowe minuty) spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Partyzant Radoszyce – Naprzód Jędrzejów 1:1
Bramki: Fryc – Naprzód; Jaśkiewicz – Partyzant

Już jutro o 17 Neptun Końskie na wyjeździe zagra z Wisłą Sandomierz, a za tydzień w Końskich czekają nas derby. Miejscowy MKS podejmie Partyzanta!